Strona 1 z 1

Jaka reklama będzie najskuteczniejsza dla dekarza?

: 31 maja 2016, 11:07
autor: adambyczek
Witam, jestem właścicielem niedużej firmy świadczącej usługi dekarskie. Od jakiegoś czasu w kraju jest kryzys budowlany a co się z tym wiąże jest o wiele mniej pracy dla takich firm jak nasza. W kraju coraz mniej powstaje domów. Jeśli już jakaś osoba dzwoni to najczęściej szuka najtańszej firmy dekarskiej w mieście. Konkurencja mocno poobniżała ceny. Obecnie praca jest na granicy opłacalności. Tak, więc zacząłem się poważnie zastanawiać nad promocją mojej firmy, lecz nie wiem jaka forma reklamy będzie najbardziej skuteczna? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

: 31 maja 2016, 11:16
autor: alexsys76
Cześć. Prowadzony przez twoją firmę rodzaj działalności jest dość ciężki w reklamie. Drukowanie wizytówek nie ma żadnego sensu. Pozostaje ci internet: pozycjonowanie witryny oraz promocja na tego typu portalach www: http://polecamspeca.pl/dekarz . Pozostałe sposoby promocji będą mało skuteczne. Mało kosztowym sposobem jest wykonanie bilbordu z reklamą i wieszanie go w czasie prac na miejscu budowy. Zawsze jakiegoś klienta możesz na to złapać. Koszt praktycznie zerowy.

podobne tematy:

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

: 31 maja 2016, 11:20
autor: tolek1980
Cześć. Kolega nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i reklamie AdWords. Te dwie metody reklamy świetnie się sprawdzają. Szczególnie marketing szeptany na serwisach branżowych.

podobne tematy: