Czy opłaca się zakładać kamery monitoringu w budynku mieszkalnym?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy opłaca się zakładać kamery monitoringu w budynku mieszkalnym?

Postautor: adambyczek » 06 cze 2016, 14:25

Dzień dobry. Jestem na etapie kładzenia instalacji elektrycznej oraz alarmowej w budynku mieszkalnym. Rozpocząłem zastanawiać się po lekturze tego: http://trans-sat.pl/kamery-warszawa nad montażem kamer w mieszkaniu. Z tego co wyczytałem na tej stronie są bardzo ciekawe rozwiązania, które mogą znacząco zwiększyć bezpieczeństwo mojej rodziny. Zastanawiam się tylko nad wyborem odpowiedniego systemu. Czy kadząc okablowanie w domu, jestem zmuszony w tym momencie postawić na konkretny model kamer?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy warto montować kamery monitoringu w budynku mieszkalnym?

Postautor: marekwolski » 06 cze 2016, 14:53

Witaj. Kamery monitoringu to bardzo interesujące urządzenia. Można je wykorzystać do wielu zadań. Jak dobrze zauważyłeś ich podstawowym zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa w budynku mieszkalnym. Natomiast poczytaj jak wiele innych funkcji są one wstanie spełniać. Po pierwsze można je wykorzystać jako rejestrator zachowań domowników. Doskonale sprawdzą się przy małym dziecku, które pozostanie pod opiekom opiekunki. Inne ich zastosowanie to monitorowanie budynku podczas naszą nieobecność. Szczególnie istotne w czasie zimy. Możemy na bieżąco monitorować pracę pieca. W przypadku usterki możemy powiadomić rodzinne, która podjedzie do mieszkania i sprawdzi usterkę. Tak, więc jak najbardziej polecam kamery do domu.

podobne tematy:


Wróć do „Dla aktywnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości