Czy opłaca się pozycjonować stronę internetową na frazę dźwigi samochodowe?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Czy opłaca się pozycjonować stronę internetową na frazę dźwigi samochodowe?

Postautor: alexsys76 » 08 lip 2016, 12:10

Cześć, zwracam się z pytaniem do znawców tematu. Potrzebuje konsultacji na temat promocji mojej strony internetowej. Nigdy nie miałem okazji korzystać z tej formy promocji swojej firmy, ale w dzisiejszych czasach to już chyba standard. Interesuje mnie słowo kluczowe https://winecompany.pl/2021/07/30/sprawdzony-ortodonta-warszawa-ktorego-jestescie-w-stanie-polecic - na nią chciałbym być wysoko w wynikach wyszukiwania. Nie wiem tylko czy jest ona właściwa dla mojej firmy, która oferuje projektowanie wind na zamówienie. Specjalizujemy się też w projektowaniu dźwigów samochodowych. Wg nas jest to niszowy produkt i będzie stosunkowo prosto wypromować nasze produkty w wyszukiwarce. A może lepiej zdecydować się na bardziej bardziej konkurencyjne frazy jak: windy. Sam już nie wiem, dlatego zwracam się z pytaniem do was.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy warto pozycjonować stronę WWW na słowo kluczowe dźwigi samochodowe?

Postautor: marekwolski » 08 lip 2016, 12:16

Witaj. Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron to trzeba na początku wybrać około trzydzieści słów kluczowych, z których na podstawie analizy zostanie ich kilka najtrafniejszych. Na ich podstawie należy wyselekcjonować hasła mniej konkurencyjne. Przykładowo dla hasła: windy, trzeba dobrać: windy osobowe oraz tanie windy. Identyczną operacje wykonujemy dla reszty fraz głównych. Na dzień dzisiejszy nie ma sensu koncentrować się na jednej lub dwóch słowach kluczowych. Nawet te najbardziej popularne nie dadzą tak dużego ruchu jak większa liczba fraz niszowych. Również będzie Ci ciężko znaleźć agencje SEO, która będzie chciała pozycjonować twoją stronę wyłącznie na frazę: dźwigi samochodowe. Jest to dla niej nie rentowne, a dla ciebie ryzykowne. Tego rodzaju działania to najszybsza droga do otrzymania filtra od wyszukiwarki.

podobne tematy:


Wróć do „Dla aktywnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości