Strona 1 z 1

Interesujące zabudowy meblowe do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Witam, zastanawiam się nad otworzeniem własnego interesu. Postanowiłem otworzyć na siłownię. Od niepamiętnych czasów lubiłem ćwiczyć na siłowni, dlatego postanowiłem że spróbuje sił w tym biznesie. Wiadomo, że jest spora konkurencja w tej branży. Aby przyciągnąć klientów muszę się w jakiś sposób wyróżnić. Tak, więc pomyślałem o tym systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swego klubu fitness. I właśnie w tym miejscu pojawia się wasza rola. Bardzo proszę o wypowiedzenie się na temat mebli tego producenta. Będę wdzięczny za wasze sugestie. Od tego będzie zależało czy ludzie będą dobrze czuli się w mojej siłowni.

podobne tematy:

Trwałe zabudowy meblowe do siłowni

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Witaj. Osobiście nie jestem zwolennikiem tak mocnych kolorów. Tak, więc sugeruję wybrać mniej krzykliwe połączenia barw. Wg mnie ta propozycja jest warta rozważenia Obrazek - takie kolory uspokajają. Takie jest moje zdanie w tej sprawie.

podobne tematy:

Trwałe meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Dzień dobry. Kolega ma nieco racji. Lecz ja osobiście wolę właśnie żywe kolory. Zwłaszcza w tego rodzaju miejscach jak klub fitness. W siłowniach powinno być żywo - przecież to miejsce ćwiczeń. Osobiście podobają mi się te rozwiązania: Obrazek - są bardzo ciekawe.

podobne tematy: