Czy jestem w stanie samemu wypozycjonować stronę na słowo kluczowe dźwigi towarowe


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy jestem w stanie samemu wypozycjonować stronę na słowo kluczowe dźwigi towarowe

Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:15

Cześć. Od pewnego czasu wertuje tematy związane z reklamą stron w internecie. Najbardziej ciekawą formą promocji jest w moim odczuciu pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przeczytałem na ten temat wiele blogów, odbyłem nawet już jedno szkolenie związane z SEO i pozycjonowaniem domen w Internecie. Dlatego uważam, że potrafię samemu podziałać coś w tym temacie. Chciałbym wypromować swoją stronę na następujące słowo kluczowe: windy towarowe i tu mam 2 pytania. Czy warto budować dedykowane zaplecze dla takich wyrażeń kluczowych jak: windy towarowe oraz czy dzienna ilość budowanych odnośników ma wpływ na wzrost pozycji. Chodzi mi czy jeśli zbuduje dzisiaj 100 odnośników a jutro dziesięć będzie to negatywnie oddziaływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy mogę samemu wypozycjonować stronę na słowo kluczowe dźwigi towarowe

Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:33

Cześć. Widzę, że troszkę zapoznałeś się z kwestią pozycjonowania strony internetowej w wyszukiwarce. Po pierwsze podane przez ciebie słowo kluczowe: windy towarowe nie można zaliczyć do najłatwiejszych i początkującemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją samodzielnie wypromować. Lecz oczywiście możesz próbować swoich sił. Problemem są oczywiście odnośniki, które powinieneś pozyskać i ich liczebność. Na dzień dzisiejszy bez specjalistycznych programów ciężko jest uskuteczniać pozycjonowanie. Odnośniki możesz tworzyć ręcznie, ale musisz je indeksować. Tu właśnie są niezbędne programy. Jeśli chodzi o budowanie zaplecza to jak najbardziej jest to dobry kierunek działań. Natomiast ilość pozyskiwanych linków nie powinna być za duża. Trzeba je budować systematycznie. Dzisiaj np: 15 linków, nazajutrz 5 odnośników, następnego dnia 10 odsyłaczy. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Dla aktywnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość