Gdzie mogę zrobić kute balustrady nierdzewne w Radomiu


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Gdzie mogę zrobić kute balustrady nierdzewne w Radomiu

Postautor: adambyczek » 19 wrz 2016, 13:26

Dzień dobry. Chciałbym się podpytać forumowiczów, którzy mają już za sobą wykończenie domu. Potrzebuję zamówić balustrady ze stali nierdzewnej na klatkę schodową. Szukam ludzi, którzy robią ciekawe rzeczy za przystępną cenę. Chciałbym aby wykonali coś unikalnego - coś na granicy kowalstwa artystycznego. Do gustu przypadły mi balustrady łączone ze szkłem. Do tego efektu myślałem o dodaniu jakiś ciekawych ornamentów. Wg mnie doskonale by to się komponowało z podświetleniem klatki schodowej. Będę rad za namiary do fachowców.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Gdzie mogę kupić kute balustrady nierdzewne w Radomiu

Postautor: marekwolski » 19 wrz 2016, 13:55

Dzień dobry. Ja u siebie mam podobne balustrady ze stali nierdzewnej, o jakich piszesz. Robiła mi je ta firma: https://expertwpc.pl/pokaz-produkt/deska-wpc-premium-iii-generacja-szary-antracyt/150 , która funkcjonuje na obszarze województwa mazowieckiego. Więc nie będzie kłopotu z dojazdem do Radomia. Są dość konkurencyjni i nie jestem w stanie powiedzieć o nich złego słowa. Przykład ich pracy masz tu: - jeśli chcesz zobaczyć więcej to zwyczajnie odwiedzić ich stronę. Niektóre balustrady ze stali nierdzewnej są na prawdę ciekawe i unikalne, więc za pewne będziesz zadowolony z ich pracy. Nie wiem tylko czy będą w stanie połączyć taką balustradę ze szkłem. Wiele ornamentów może uniemożliwić lub bardzo ograniczyć montaż szkła do barierek.

podobne tematy:


Wróć do „Dla aktywnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość