Szukam przedsiębiorstwa, które oferuje dźwigi hydrauliczne


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Szukam przedsiębiorstwa, które oferuje dźwigi hydrauliczne

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:34

Dzień dobry. Napisze od razu o co mi chodzi, a następnie rozwinę temat. Potrzebuje firmy, która specjalizuje się w montażu wind towarowych na potrzeby pensjonatów. Potrzebuję niedużej windy do mojego pensjonatu, który ma dwu piętrową jadalnie. Udźwig windy nie będzie duży. Platformą towarową będą przemieszczały się potrawy w naczyniach. Więc maksymalne obciążenie to sto kilo. Nie posiadam za dużo miejsca na jej zamontowanie, dlatego nie jestem w stanie skorzystać z gotowych wind. Zastanawiam się, czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem i udało mu się założyć taką platformę towarową w swojej firmie.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Poszukuje firmy, która oferuje platformy towarowe

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:54

Cześć. Kiedyś to może miałbyś problem ze znalezieniem producenta takich rozwiązań. Obecnie bez większych kłopotów znajdziesz firmę, która specjalizuje się w montażu platform towarowych o nietypowych rozmiarach. Przykładem jest ta firma - https://e-position.pl/2021/11/29/rehabilitacja-ortopedyczna-rzeszow-czy-warto-jest-wybrac-sie-na-nia-prywatnie-lub-korzystniej-zaczekac-na-porade-u-specjaliste-na-nfz, która specjalizuje się w tworzeniu platform towarowych na potrzeby biznesu. Dlatego nie musisz się przejmować tym, że nie posiadasz za wiele miejsca na zamontowanie widny w twoim pensjonacie. Nowoczesne dźwigi towarowe nie wymagają za wiele wolnej przestrzeni. Też można umieścić cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Dla aktywnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości