Czy opiekunka Niemcy odpowiednio dużo zarabia?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy opiekunka Niemcy odpowiednio dużo zarabia?

Postautor: alinasobol » 24 paź 2016, 12:57

Hej. W ostatnim czasie niemało słyszy się o podróżach do Niemiec jako opiekunki do dzieci czy też osób starszych. Ciekawi mnie taka robota, bo posiadam duże doświadczenie w tym zawodzie. Jednakże zastanawiam się czy warto pojechać. Jak w Niemczech wygląda sprawa zarobków oraz czy taki wyjazd jest bezpieczny? Spotykałam się z wieloma ofertami pracy jako opiekunka Niemcy http://betreuerin.com.pl , jednak też opiniami na ten temat - w znacznej większości pozytywnymi. Niemniej jednak zastanawiam się czy są one prawdziwe. Intrygują mnie odpowiedzi od ludzi, jakie przeżyły już taki wyjazd.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy opiekunka Niemcy odpowiednio dużo zarabia?

Postautor: tolek1980 » 24 paź 2016, 13:07

Cześć, samodzielnie korzystałam z takiej wyjazdowej pracy już dwa razy. Potwierdzam, że taka robota jak opiekunka Niemcy jest porządnie wynagradzana. W większości wypadków masz możliwość zarobić nawet kilka razy więcej aniżeli w kraju. Do Twoich zadań należą przeróżne czynności, gdyż każda oferta jest inna. Możesz, wobec tego wybrać taką, która w najwyższym stopniu Ci pasuje. Zwykle zostaje również trochę wolnego czasu, w którym możesz robić co chcesz. Praca ta jest bezpieczna. Musisz uważać niemniej jednak na oszustów, więc prawidłowiej korzystaj ze przetestowanych ofert.

podobne tematy:


Wróć do „Dla aktywnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości