Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście działa?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście działa?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 10:59

Cześć. Mam od pewnego czasu pewny problem. A więc regularnie wypadają mi włosy. Stosowałem już wiele różnych specyfików jednak w ogóle nie pomagały lub też rezultat był jedynie chwilowy. Ostatnio słuchałem o czymś takim jak szampon z czarnuszki http://pachnaca-kraina.pl . Ciągle zastanawiam się czy ktoś stosował ten środek? Intrygują mnie opinie na temat właściwości oraz skuteczności takiego szamponu. Czy istotnie może mi pomóc na wybywające włosy? A może nie ma sensu wydawać pieniędzy bo wynik jest kiepski?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy szampon z czarnuszki faktycznie działa?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 11:12

Witam. Też cierpiałem na wypadanie włosów, ale u mnie podchodziło to już pod łysienie. Kupiłem szampon z czarnuszki oraz muszę potwierdzić jego cudowne działanie. Włosy przestały wybywać, a cebulki bez owijania w bawełnę się wzmocniły. Myślę, że dzięki zawartości kwasów tłuszczowych oraz innych elementów. Moja żona także użytkuje ten szampon oraz odnotowała po pewnym czasie, że włosy są mocniejsze oraz zwiększyły swoją objętość, a także przestały się przetłuszczać. Prosto z mostu z całego serca polecam ten produkt.

podobne tematy:


Wróć do „Dla aktywnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości