Bezpieczny dom powinien posiadać kamery?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Bezpieczny dom powinien posiadać kamery?

Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 12:32

Hej. W ostatnim czasie postawiłem dom dla własnej rodziny. Zamieszkujemy w dość ruchliwej dzielnicy, gdzie przewija się dziennie wiele różnych osób. Zastanawiam się, w związku z tym czy powinienem zainwestować w kamerę - gra toczy się o coś w stylu osłony na kaloryfer ? W domu posiadamy dużo urządzeń i cennych przedmiotów. Prócz tego moja trójka pociech pozostaje w wielu przypadkach sama w domu. Stąd moje zapytanie czy warto zainwestować w kamerę? Zależy mi na podwyższeniu bezpieczeństwa niemniej jednak nie wiem czy w ten sposób uzyskam zamierzony cel. Proszę o otwarte odpowiedzi.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 14 sty 2022, 12:22 przez adambyczek, łącznie zmieniany 3 razy.

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Bezpieczny dom powinien mieć kamery?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 12:40

Cześć. Pragnąc zabezpieczyć swoją posiadłość także wpadłem na pomysł zakupu kamery. Muszę oznajmić, że miało to miejsce kilka lat temu i na szczęście do tej pory nic się złego nie działo. Okazuje się jednakże, że u sąsiadów były już dwa włamania, skutkiem tego sądzę, że kamera odstraszyła włamywaczy. Takie zabezpieczenie własnego domu jest niesłychanie ważne szczególnie jeśli posiadasz dzieci. Należałoby, w następstwie tego zainwestować w rzetelny monitoring. Z pewnością nie będziesz ubolewać, a wprost przeciwnie.

podobne tematy:


Wróć do „Dla aktywnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości