Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?


tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 13:00

Dzień dobry. Jestem szczęśliwą mamą dwójki potomków. Niedługo obchodzić będziemy piąte urodziny córki. Chcemy z tej okazji urządzić małą imprezkę, na którą zaprosimy rodzinę oraz przyjaciół z dziećmi. Niemniej jednak zastanawiam się także nad tym, by upamiętnić całą imprezę w wprawny sposób. Wobec tego też interesuje mnie zatrudnienie fotografa, który wykona zdjęcia dzieciom podczas zabawy, a również wykona małą sesję w plenerze. Ciekawią mnie opinie innych na ten temat. A może ktoś miał okazję korzystać z takich usług?

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Fotografia dziecięca na urodziny?

Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 13:09

Witam. W ostatnim czasie urządzaliśmy z mężem imprezę urodzinową dla syna. Oprócz tortu i podarunków nie mogło także oczywiście zabraknąć atrakcji, wobec tego wynajęliśmy animatora, który zabawi maluchy. Kierując się niesolidnymi opiniami wybraliśmy też fotografa. Dla przykładu - fotografia dziecięca to szereg usług, które można zaadaptować pod własne oczekiwania. My na przykład chcieliśmy uwiecznić całą zabawę, jakkolwiek poprosiliśmy też o sesję rodzinną. Dzięki temu posiadamy piękną pamiątkę. Polecam korzystanie z takich usług.

podobne tematy:


Wróć do „Dla aktywnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości