Rekonwersja dla żołnierzy - czy ktoś korzystał


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Rekonwersja dla żołnierzy - czy ktoś korzystał

Postautor: adambyczek » 09 sty 2017, 15:22

Cześć. Myślę nad przejściem na wcześniejszą emeryturę, lecz nie wiem gdzie znajdę zatrudnienie. Jestem żołnierzem zawodowym i niełatwo będzie znaleźć pracę. No chyba, że jako najemnik. Oczywiście żartuję sobie. Niedawno wszedłem na https://med-coach.pl/szkolenia-kursy/terapia-wisceralna-w-praktyce-fizjoterapeuty/22 i nie mam pojęcia jakie wymagania formalne muszę spełnić żeby skorzystać z środków, które są przeznaczone na rekonwersję dla żołnierzy? Kolejna sprawa to co taki kurs mi da w praktyce? Pod pojęciem rekonwersja dla żołnierzy możemy zapisać praktycznie co chcemy: od ciecia na stróżówce po profesjonalnego handlowca. Dlatego mach ochotę poznać opinię osób, które skorzystały z tego rodzaju szkolenia i mogą napisać coś mądrego w temacie.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2019, 14:44 przez adambyczek, łącznie zmieniany 1 raz.

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Rekonwersja dla żołnierzy - jakie wymagania

Postautor: tolek1980 » 09 sty 2017, 15:35

Dzień dobry. Nie mam pojęcia co właściwie czytałeś o rekonwersji dla żołnierzy? Jest to złożone pojęcie i wszystko zależy od tego jak podejdziesz do sprawy. Na rynku znajdziesz dużo firm, które oferują kursy dla odchodzących pracowników służb mundurowych. Rekonwersja dla żołnierzy to po prostu nabycie nowych umiejętności, które umożliwią ci znalezienie zatrudnienia po przejściu do cywila. Kwotę jaką dostaniesz na tego typu szkolenie określa ustawa. Dlatego warto ją przestudiować. Jeżeli pytasz o samą rekonwersję dla żołnierzy to nie zaszkodzi z niej skorzystać. Natomiast najpierw musisz się zastanowić jaką pracę chciałbyś podjąć po przejściu do cywila. Dopiero wtedy szukasz odpowiedni kurs, który umożliwi ci przebranżowienie się.


Wróć do „Dla aktywnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość