Responsywne strony internetowe przeglad


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Responsywne strony internetowe przeglad

Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:25

Czy teraz posiadanie responsywnej strony internetowej to już wymóg? Czy algorytmy wyszukiwarek lepiej oceniają tego typu strony internetowe w rezultatach wyszukań? A może jest to wymysł marketingowy firm, które parają się tworzeniem stron internetowych?

Odpowiedź na tak postawione pytania znajdziecie poniżej. Na początku zacznijmy od samego określenia responywnej strony internetowej. Kolokwialnie pisząc, tego rodzaju strony internetowe, właściwie wyświetlają się na każdego rodzaju urządzeniu. Nieważne czy są to laptopy czy telefony komórkowe. Tego typu strony internetowe idealnie prezentują się na każdym z tych urządzeń, a ponadto ich wygląd jest odpowiednio skalowany. Elementy graficzne są odpowiednio przekształcane do wielkości ekranu. Responsywne strony internetowe mogą trochę inaczej prezentować się na komputerach stacjonarnych, a jeszcze inaczej na telefonie. Zwyczajowo na urządzeniach mobilnych responsywne strony internetowe posiadają mniej szczegółów graficznych. Następnym istotnym aspektem, który przemawia za posiadaniem takiego rodzaju strony internetowej to fakt, że coraz więcej ludzi odwiedza strony internetowe na telefonach komórkowych. Brak odpowiednio przystosowanej strony powoduje utratę potencjalnych klientów. Tak, więc pojawia się aspekt ekonomiczny. Przedsiębiorstwa, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad pozostałymi firmami na rynku.

Następny powód to pozycja strony internetowej w wyszukiwarce. Responsywne strony internetowe są lepiej oceniane przez roboty wyszukiwarek. Szczególnie dla wyników mobilnych, responswyne strony internetowe mają znaczną przewagę nad stronami, które nie mają tego typu funkcji. Należy wyszukać strony internetowe Warszawa i sami jesteśmy w stanie się przekonać, które strony internetowe mają przewagę w rezultatach wyszukiwarki. Czy są to strony internetowe responsywne, a może nie? Właśnie tego rodzaju frazy strony internetowe Warszawa prezentują jak duże są różnice w mocno konkurencyjnych branżach. Osoby, które projektują strony internetowe doskonale wiedzą o tym, jak istotne jest pozyskanie zleceń przez Internet. Rzecz jasna możemy uznać to za mało istotny argument. Ale w dłuższej perspektywie czasu firmy, które posiadają przestarzałe strony internetowe dowiedzą się o tym boleśnie. Brak nowych kontrahentów może być w przyszłości dość dużym kłopotem dla każdej firmy, która chce się właściwie rozwijać.

Tak więc doradzam każdej firmie rozbudowanie posiadanej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju pracę nie jest, aż tak znaczny. A możliwe zyski już tak.

Wróć do „Dla aktywnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość