Prośba o poradę


michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Prośba o poradę

Postautor: michalgos » 19 maja 2016, 12:16

Witam, dumam nad sposobem promocji mojej firmy w wyszukiwarce internetowej. Zleceń jest coraz mniej i trzeba coś robić aby przetrwać na rynku. Czytałem sporo o pozycjonowaniu swojej witryny WWW w wyszukiwarce. Mam sporo czasu i mogę to samodzielnie robić. Mam pytanie czy odnośniki z takich witryn WWW https://biozamrazarki.pl/?p=216 mi nie zaszkodzą? Co myślicie żeby dodać moją witrynę internetową do seo katalogów. Koszty są bardzo niskie. Za 100 wpisów chcą niecałe 40 złotych.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Prośba o radę

Postautor: marekwolski » 19 maja 2016, 12:45

Cześć, jeśli prezentujesz takie pojęcie o promocji strony w wyszukiwarce jak piszesz to z miejsca odpuść sobie promowanie swojej strony internetowej. Z tej mąki chleba nie będzie. Zleć to jakieś agencji SEO, która za kilka stówek wypromuje twoją stronę internetową. Jak masz ochotę pozycjonować stronę seo katalogami to rezultat będzie odwrotny. Otrzymasz filtra i witryna internetowa nie pojawi się w pierwszej setki wyników.

podobne tematy:


Wróć do „Dla aktywnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości