W jaki sposób jesteśmy w stanie upiększyć recepcję w firmie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób jesteśmy w stanie upiększyć recepcję w firmie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:27

Witam, od niedawna rozmyślam nad odmianą wyglądu w naszej firmie. Najmniej podoba mi się obecna recepcja, która jest nijaka. Zastanawiam się właśnie co jesteśmy w stanie zrobić, żeby odwiedzające nas osoby od pierwszego wejrzenia czuły klimat firmy. Wiadomo zmiana kolorystyki ścian oraz jakieś ciekawe dodatki to podstawa. Ale to jest wszędzie, a ja myślę o czymś ekstra. Czy macie jakieś pomysły na to?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Jak można wyeksponować recepcję w firmie?

Postautor: tolek1980 » 17 cze 2016, 13:40

Witaj. Rozwiązań opisywanego przez ciebie problemu jest dużo. Jak już dobrze zauważyłeś kluczowa jest kolorystyka lokalu a, także ciekawe dodatki. To wszystko musi się komponować w zgrabną całość. Jeśli poszukujesz czegoś super to można pomyśleć o takiej ladzie recepcyjnej: trening Personalny dla Kobiet Rzeszów - taka lada recepcyjna robi piorunujące wrażenie na klientach. Rzecz jasna lada recepcyjna powinna być dopasowana do charakteru twojej firmy. Więc powinieneś ją wykonać na konkretny wymiar i u firmy, która ma doświadczenie w tego rodzaju realizacjach. W Polsce jest kilka firm, które wykonują tego typu rzeczy. Natomiast nie polecam małych zakładów stolarskich. Rezultat będzie dość słaby.

podobne tematy:


Wróć do „Dla aktywnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości