Szukam fachowej brygady ślusarzy do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Szukam fachowej brygady ślusarzy do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Witam wszystkich na forum. Poszukuje sprawdzonej ekipy ślusarzy, która zrobi dla mnie balustrady ze stali nierdzewnej oraz ogrodzenie posesji. Chciałbym mieć coś unikalnego, co nie będzie powielonym szablonem. Ogrodzenie chcę żeby były zrobione w stylu retro - to chyba kwalifikuje się pod kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, aby zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Myślałem o połączeniu szkła oraz drewna. Nie wiem tylko czy nie będzie to za ciężka koncepcja. Dodatkowo posiadam wątpliwość czy dobrze wpasuje się to w nowoczesny wystrój domu. Dlatego potrzebuje rzetelną brygadę ślusarzy z okolic Warszawy. Czy ktoś z was może polecić kogoś godnego uwagi?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Potrzebuje dobrej ekipy fachowców do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:45

Witaj. Jeśli dobrze Cię rozumiem to potrzebujesz ekipy ślusarzy, która jest w stanie wykonać dla ciebie unikalne balustrady oraz ogrodzenie domu. Poszukujesz ślusarzy , którzy posiadają zmysł artystyczny? Jak tak to możesz sprawdzić ofertę firmy http://metfach.pl , która specjalizuje się w tworzeniu balustrad ze stali nierdzewnej a, także ogrodzeń artystycznych. Poniżej dodaję ich przykładową pracę: Obrazek . Zerknij czy myślisz o czymś takim. Jak tak to jestem w stanie Ci ich polecić z czystym sumieniem. U mnie w domu wykonywali balustrady nierdzewne i jestem bardzo zadowolony z ich realizacji. Ekipa zamontowała wszystko w jeden dzień i zostawiła dom tak jak przed ich wizytą. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkim widokiem u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Dla aktywnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość