Co sądzicie o tego rodzaju kursów zawodowych?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co sądzicie o tego rodzaju kursów zawodowych?

Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:10

Cześć. Jestem profesjonalnym kierowcą, który na co dzień pracuje w firmie spedycyjnej. Zarobki są na przyzwoitym poziomie, ale mogły by być lepsze. Jeden z moich kolegów ma uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych i dzięki temu w innej firmie zarabia o wiele więcej niż ja. A, więc zacząłem szukać odpowiednich kursów https://stankiewicz-art.pl/statuetki , które nadają odpowiednie uprawnienia. Myslę nad wyborem jednego z tych, która ma w swojej ofercie podane przeze mnie uczelnia. Natomiast moim problemem jest to, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2019, 14:43 przez alinasobol, łącznie zmieniany 1 raz.

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Co myślicie o tego typie kursów zawodowych?

Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:22

Witaj. Sam przechodziłem zbliżony kłopot jak ty. Pracowałem jako kierowca TIRów w krajowej firmie transportowej. Jeździłem wyłącznie po kraju, więc zarobki nie były imponujące. Nie chciałem jeździć na trasach zagranicznych ze względu na małego synka. Dlatego byłem zmuszony coś innego wymyślić. Zdecydowałem się właśnie tego typu szkolenie jak podałeś w odnośniku. Zrobiłem: certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika i poprzez to byłem w stanie bez problemu znaleźć lepiej płatną pracę. Nadal jeżdżę po kraju, lecz moja pensja jest dwukrotnie wyższa. Dlatego nie masz się nad czym zastanawiać i rób tego rodzaju szkolenie. Jego cena zwróci się po kwartale.

podobne tematy:


Wróć do „Dla aktywnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości