W jakim miejscu dostać dobry żwir oraz ziemię ogrodową w Koninie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jakim miejscu dostać dobry żwir oraz ziemię ogrodową w Koninie?

Postautor: adambyczek » 16 wrz 2016, 11:39

Witam, poszukuje firmy w pobliżu Konina, która ma w swojej ofercie sprzedaż żwiru. Dobrze było by żeby ta sama firma miała w swojej ofercie ziemię ogrodową. Kruszywo jest mi potrzebny na zrobienie drogi dojazdowej do domu. Myślę jakie kruszywo będzie najlepsze. Czy wybrać grube kruszywo? A może wymieszać go z tzw. klinowcem. Czytałem trochę opinii na ten temat i każdy coś innego doradza. Ziemia potrzebna jest na wypoziomowanie działki. Na początku stwierdziłem, że dam piach, a na niego lepszą ziemię. Co sądzicie o takim rozwiązaniu. Ogólnie poszukuje żwirowni, która posiada ziemię ogrodową oraz różnego rodzaju żwir. Czy ktoś z was jest w stanie coś polecić w Koninie?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Jaka firma ma dobry żwir oraz ziemię ogrodową w Koninie?

Postautor: tolek1980 » 16 wrz 2016, 12:04

Dzień dobry. Szczerze mówiąc w Koninie to niewiele tego będzie. Dość dobra żwirownia, która sprzedaje ziemię ogrodową to Wis Kruszywa - http://wis-kruszywa.pl . Sam brałem od nich żwir do zrobienia drogi i byłem zadowolony, więc mogę Ci ich polecić. Natomiast jeśli chodzi o utwardzenie dojazdu do domu to sugeruje to rozbić na 2 etapy. W pierwszym roku ułożyć dość grube kruszywo i go ubić. Po zimie spora jego cześć wejdzie się w ziemię. Dopiero wtedy można dosypać średniego żwiru a na samą górę położyć kruszywo drobny. Kamyczki 2-3 cm, które trzeba ubić. Jeśli pytasz o wyrównanie działki to jak najbardziej należy dać warstwę piachu, na nią wysypać ziemię a, także sugeruje położyć siatkę na krety i przysypać ją 2-3 cm ziemi. Wtedy będziesz miał piękną trawę w ogrodzie.

podobne tematy:


Wróć do „Dla aktywnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość