Niedrogi protetyk w mieście Radom na wczoraj


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Niedrogi protetyk w mieście Radom na wczoraj

Postautor: adambyczek » 23 maja 2016, 10:04

Cześć, szukam na wczoraj rzetelnego stomatologa w Radomiu. Mam duży problem z moim uzębieniem. Na okrągło kruszą się wypełnienia. Nie mam pojęcia co z tym zrobić? Proszę o pomoc w tym temacie. Oczywiście nie chodzi mi o państwowe przychodnie.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Dobry protetyk w Radomiu na wczoraj

Postautor: michalgos » 23 maja 2016, 10:51

Witaj. Posiadałem identyczny problem ze swoimi zębami. Byłem przynajmniej u 3 stomatologów nim trafiłem do odpowiedniego. Zawsze chodziłem prywatnie i myślałem, że są to dobrzy stomatolodzy. Błąd, płaciłem tylko jak za takich stomatologów. Jeden to jak dzwoniłem, że znów mi ukruszyła się plomba to całą rodzinne pochował. Człowiek uczy się na błędach. Dopiero kiedy poczytałem w wyszukiwarce to znalazłem ten gabinet: http://danuta-majewska.pl/protetyka-radom i dopiero wtedy miałem zrobione porządnie zęby. Kobieta jest już prawię na emeryturze, nie ma u niej tłoków. Natomiast zęby leczy fenomenalnie. Polecam ją każdemu. Cenowo też jest przystępna.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Niedrogi protetyk w Radomiu na wczoraj

Postautor: alexsys76 » 23 maja 2016, 10:55

Witaj, z tymi niepublicznymi stomatologami to już tak to wygląda. Niby każdy z nich to wielkiej klasy fachowiec, a tak po prawdzie jest ich nie wielu w mieście, którzy znają się na swoim fachu.

podobne tematy:


Wróć do „Dla aktywnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości